popularne Klubów Piłkarskich Koszulki

wiadomości o Real Madryt, Barcelona, Arsenal i tak Dalej.

Aubameyang od wielu miesięcy łączony jest z odejściem z Borussii Dortmund

2017-12-29 16:17:46 | 日記
Pierre-Emerick Emiliani François Aubameyang – gaboński piłkarz występujący na pozycji napastnika w niemieckim klubie Borussia Dortmund oraz w reprezentacji Gabonu. Aubameyang jest wysoko w klasyfikacji strzelców, ale już trzy asysty Dahouda wśród najlepiej asystujących dają mu dopiero dwunaste miejsce.
Pierre-Emerick Aubameyang od wielu miesięcy łączony jest z odejściem z Borussii Dortmund. Pierre-Emerick Aubameyang od wielu miesięcy łączony jest z odejściem z Borussii Dortmund. Gabończyk nie dostał zgody na transfer. Zdaniem prezydenta BVB, otrzymywane oferty wykończyły napastnika mentalnie.
Przewiduje się, że Aubameyang dzięki nowej umowie będzie zarabiał 1,5 miliona euro rocznie. Życzymy mu wszystkiego najlepszego w tym sezonie.

Cristiano Ronaldo po zdobyciu przez Real klubowego mistrzostwa świata

2017-12-20 14:45:37 | 日記
Real Madryt pierwszym zespołem który obronił Klubowe Mistrzostwo Świata, Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarzem, który zdobył bramkę w dwóch finałach z rzędu. W sobotnim meczu o tytuł w Abu Dhabi "Królewscy" pokonali Gremio Porto Alegre 1-0 (0-0).
Teraz wszyscy w Madrycie liczyliby na powtórkę z tamtych słodkich wspomnień. Real po raz trzeci wygrał klubowe mistrzostwa świata (poprzednio w 2014 i rok temu), a po raz szósty został najlepszą drużyną globu, wliczając w to trzy triumfy (1960, 1998 i 2002) w poprzedniku tych rozgrywek pucharze interkontynentalnym.
Jedynego gola Ronaldo strzelił w ulubionej 53. minucie z rzutu wolnego. Parę minut później został ograbiony z drugiego gola. Wszyscy fani świętują dla nich, a teraz możesz skupić się na informacjach, które od nich otrzymujemy.