Košile jako dárek pro všechny časy

Manchester United končí v Lize mistrů

2017-01-03 10:53:59 | 日記
Manchester United chce ukořistit šestou ligovou výhru v řadě, ale v cestě mu bude stát domácí West Ham. Arsenal hraje v Bournemouthu, Liverpool zase v Sunderlandu. Stejně jako jeho fanoušci Připravili dětské fotbalové dresy fandit jemu.
Začali dobře, vítězstvím v Community Shiled a třemi ligovými výhrami v řadě, Zlatan dal v úvodních čtyřech utkáních čtyři góly. Vypadalo to, že v Anglii si hned zvykne. Můžete si přinést své dítě nosit Fotbalové dresy Manchesteru United sledovat hru. Toto se stává opravdu výjimečně, a ještě aby k takové situaci došlo dvakrát během necelého týdne, navíc v Premier League, to už je skutečně unikát. Na Druhý svátek vánoční hrál na Old Trafford Manchester United se Sunderlandem.
Manchester United v dosti kontroverzním utkání na London Stadium porazil 2:0 West Ham United, dohrávající bez přísně vyloučeného Sofiane Feghouliho. Fanoušci nosí fotbalové dresy ve hře pro jejich oblíbený tým tankování.

Chelsea bez Costy a Kantého hostí Bournemouth

2016-12-28 13:46:40 | 日記
Brazilský fotbalový reprezentant Oscar zamíří v zimním přestupním období do čínské ligy. Záložník anglické Chelsea se dohodl na angažmá v Šanghaji SIPG, čínský klub za něho podle zpráv médií zaplatí 60 milionů eur. že naše aktualizované fotbalové dresy každý den.
Oscarovi je pětadvacet, v Chelsea má odehráno přes 200 soutěžních zápasů a cítí se v nejlepší kondici, tak proč utíká do čínské Super League? Protože peníze. Protože hromada peněz. Scéna vidět Fotbalové dresy Chelsea se jménem vítězství. Je tomu skutečně tak. Chelsea je zpátky na výsluní a velkou zásluhu na tom má kouč Antonio Conte. Italský manažer přetvořil systém a taktiku Blues k obrazu svému a začíná sklízet ovoce, i když do konce sezóny je ještě hodně daleko.
Dlouho se hrálo vyrovnané utkání, ale těsně před poločasem přilétl do domácího vápna centr a Diego Costa hlavou poslal hosty do vedení. Gratulujeme k vítězství doufají, že budou moci znovu dát na dětské fotbalové dresy vítězství.

Real Madrid slaví! Vyhrál MS klubů

2016-12-23 16:58:31 | 日記
Fotbalisté Realu Madrid podruhé vyhráli mistrovství světa klubů. Ve finále v Jokohamě měl ale favorizovaný vítěz Ligy mistrů velké problémy s domácím nováčkem turnaje Kašimou a zvítězil 4:2 až díky dvěma gólům v prodloužení. Hattrickem se blýskl držitel Zlatého míče za letošní rok Cristiano Ronaldo.
Japonský šampion do 13. ročníku turnaje vstoupil už v předkole a po třech výhrách překvapivě došel do finále. V něm Kašima dlouho vzdorovala i Realu, který ale přece jenom ukázal svou sílu a navázal na předloňský triumf.
"Nečekali jsme, že budou hrát tak dobře, ale v podobných finálových zápasech musíte trpět. Moc jsme chtěli tuhle trofej, takže jsme zakončili rok tím nejlepším způsobem. Japonský záložník dokonce v 52. minutě otočil skóre, když se protáhl okolo několika protihráčů a střelou k tyči překonal brankáře Navase. Vedení však Kašimě dlouho nevydrželo. Jamamoto v šestnáctce fauloval Vázqueze a nařízenou penaltu po hodině hry bezpečně proměnil Ronaldo.